Skontaktuj się ze mną

Zarządzanie i zarządzanie z gwarancją czynszu

W mojej przygodzie z nieruchomościami zauważyłem na rynku pewne problemy, z którymi boryka się wiele osób posiadających mieszkania na wynajem. Kłopoty dotyczą między innymi niszczenia mienia, porządku domowego i sąsiedzkiego, egzekwowania płatności i zbyt długiego okresu pozostawania lokali pustostanami. Wszystkie z wymienionych problemów powodują bardzo dużą frustrację, a na dodatek straty materialne. Zdarza się, że osoby wynajmujące mieszkania nie mają po prostu czasu na zajęcie się powyższymi sprawami.

Obserwując sytuację postanowiłem stworzyć w Krakowie projekt MB Zarządzanie. W ramach projektu opiekujemy się mieszkaniami osób, które zgłaszają się do nas z prośbą o poprowadzenie ich „biznesów mieszkaniowych”, co oznacza przejęcie kontroli nad wszystkimi problemami i rozwiązywanie ich w imieniu klientów. Na dzień dzisiejszy cieszymy się już dość sporą grupą klientów, których liczba ciągle rośnie.
Jeżeli interesuje Cię oddanie mieszkania w zarząd i liczenie zysków, zamiast liczenia problemów, to zapraszam do kontaktu mailowego, postaramy się znaleźć dla Ciebie idealny model współpracy, który spełni Twoje oczekiwania

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem mojego bezpłatnego newslettera.