Skontaktuj się ze mną

Zarządzanie z gwarancją czynszu – podnajem

Posiadanie dużego mieszkania na wynajem to szansa na spory comiesięczny zarobek, ale i długa lista obowiązków związanych z realizacją umowy. Trzeba regularnie dbać o stan techniczny i wizualny nieruchomości, zabiegać o najemców, terminowo regulować rachunki, w razie potrzeby – egzekwować należności, czyli stale inwestować swój cenny czas i energię, żeby uzyskać określony dochód.

Problemy pojawiają się w sytuacji, kiedy mieszkanie nie jest wynajęte albo gdy zostało zdewastowane przez poprzednich najemców. Co wtedy?

Ponoszenie ryzyka związanego z nieodpowiednim korzystaniem z nieruchomości, niszczeniem mienia, zakłócaniem porządku domowego i sąsiedzkiego, nieterminowymi płatnościami standardowo spoczywa na właścicielu.

Takie i wiele innych problemów mogłem usłyszeć i zobaczyć spotykając się z Właścicielami, którzy wynajęli mi, lub zastanawiali się, czy wynająć mi swoje mieszkanie w celu dalszego podnajmu, czy jak kto woli, oddając w zarządzanie z gwarancją czynszu. To właśnie za pomocą podnajmu zacząłem rozwiązywać ich problemy i utwierdzać się w przekonaniu, że oferuję dużą wartość.

Jeśli zależy Ci na stałych dochodach z najmu, cenisz swój wolny czas, nie chcesz borykać się z kłopotami w relacjach z najemcą, ani narażać się na straty materialne związane z pustostanem – zapraszam Cię do kontaktu.

biuro@mateuszbrejta.pl

 

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: