Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Zarządzanie z gwarancją czynszu – podnajem

Posiadanie dużego mieszkania na wynajem to szansa na spory comiesięczny zarobek, ale i długa lista obowiązków związanych z realizacją umowy. Trzeba regularnie dbać o stan techniczny i wizualny nieruchomości, zabiegać o najemców, terminowo regulować rachunki, w razie potrzeby – egzekwować należności, czyli stale inwestować swój cenny czas i energię, żeby uzyskać określony dochód.

Problemy pojawiają się w sytuacji, kiedy mieszkanie nie jest wynajęte albo gdy zostało zdewastowane przez poprzednich najemców. Co wtedy?

Ponoszenie ryzyka związanego z nieodpowiednim korzystaniem z nieruchomości, niszczeniem mienia, zakłócaniem porządku domowego i sąsiedzkiego, nieterminowymi płatnościami standardowo spoczywa na właścicielu.

Takie i wiele innych problemów mogłem usłyszeć i zobaczyć spotykając się z Właścicielami, którzy wynajęli mi, lub zastanawiali się, czy wynająć mi swoje mieszkanie w celu dalszego podnajmu, czy jak kto woli, oddając w zarządzanie z gwarancją czynszu. To właśnie za pomocą podnajmu zacząłem rozwiązywać ich problemy i utwierdzać się w przekonaniu, że oferuję dużą wartość.

Jeśli zależy Ci na stałych dochodach z najmu, cenisz swój wolny czas, nie chcesz borykać się z kłopotami w relacjach z najemcą, ani narażać się na straty materialne związane z pustostanem – zapraszam Cię do kontaktu.

kontakt@mateuszbrejta.pl

 

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter