O mnie

Nazywam się Mateusz Brejta i jest mi niezmiernie miło, że jesteś na mojej stronie. Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się od przeczytania kilku książek w szczególności takiego autora jak Robert Kiyosaki „Bogaty ojciec biedny ojciec” czy „Kwadrant przepływu pieniędzy”. Te książki zainspirowały mnie do szukania wolności finansowej, a następnie osób, które pokażą mi kierunek działań. Tym sposobem trafiłem na seminarium Piotra Hryniewicza. Dzięki jego praktycznym wskazówkom w niedługim czasie zacząłem urzeczywistniać swój nowy pomysł na biznes, którym jest podnajem. Bez zdolności kredytowej, bez wielkiego kapitału pieniędzy udało mi się stworzyć stabilną, dobrze prosperującą firmę, która związana jest z inwestowaniem w nieruchomości. Obecnie nadal rozwijam swoją działalność, dbając o to, aby świadczone przez moją firmę usługi na rzecz właścicieli, inwestorów i najemców, były na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo chcąc dzielić się zdobytą wiedzą i wypracowanym doświadczeniem, wspólnie z Edukacją Inwestowania w Nieruchomości, organizuję oraz prowadzę Szkolenia z podnajmu.

Jak to wszystko wygląda w liczbach?

  • Ponad 12 lat na rynku nieruchomości
  • 107 podpisanych umów podnajmu mieszkań
  • 45 transakcji kupna sprzedaży mieszkań
  • ponad 154 remontów mieszkań
  • 575 wyszkolonych Podnajmistrzów (Absolwentów szkolenia z Podnajmu)
  • 200+ wyszkolonych Absolwentów Szkoły Zarządzania Najmem

Wartości

Moja firma powstała z potrzeby realizowania zawodowych pasji, opartych na stałym kontakcie z ludźmi i zaangażowaniu stu procent własnego potencjału biznesowego. Chciałem się dzielić tym, co umiem najlepiej, a jednocześnie nawiązywać relacje z ludźmi, którzy codziennie motywują mnie do działania. Wszystkie te idee znalazły swoje urzeczywistnienie w branży nieruchomości. Tak narodził się nowatorski projekt, który najemcom zapewniał optymalną przestrzeń do życia, właścicielom mieszkań oraz inwestorom – pewne źródło dochodu, a uczestnikom szkoleń – unikatową wiedzę.

To, co obecnie robię jest moją pracą, a jednocześnie pasją.

Uważam, że w życiu zawodowym i prywatnym obowiązuje prosta zasada: tyle, ile człowiek z siebie daje, tyle otrzymuje w zamian, dlatego ciągle się rozwijam i zdobywam nowe doświadczenia. Oferowane przeze mnie usługi zarządzania nieruchomościami oraz związane z nimi  inwestycje i szkolenia są na najwyższym poziomie, a ludzie, z którymi współpracuję mają do mnie pełne zaufanie.

Profesjonalizm, uczciwość, bezpieczeństwo transakcji i osobisty autorytet to fundamenty mojej działalności. Na tych wartościach buduję swoją markę.

W bezpośrednim kontakcie jestem otwarty na rozmówcę i pozytywnie nastawiony do świata. Wiem, że jeżeli bardzo się czegoś chce, można to zrealizować bez względu na okoliczności :). Właśnie dzięki temu przekonaniu osiągnąłem sukces zawodowy, a współpraca ze mną oznacza świetną długoterminową inwestycję.

Misja

Misją mojej firmy jest profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w taki sposób, żeby stały się:

  • źródłem systematycznych dochodów dla ich właścicieli
  • komfortowym miejscem do życia dla najemców
  • zyskowną lokatą kapitału dla inwestorów
  • inspiracją oraz bazą wiedzy dla osób uczestniczących w szkoleniach.