Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Gotowce inwestycyjne

Co obejmuje przygotowanie gotowca inwestycyjnego?

Są to transakcje dla osób, które rozumiejąc potrzebę budowania dochodu pasywnego. Naszym celem jest danie możliwości inwestowania w nieruchomości jeszcze większej liczbie osób, które chcą uzyskiwać dochody i dążyć do Wolności Finansowej właśnie przez inwestowanie w nieruchomości.

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie na wynajem, a nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, możesz to zrobić również przeze mnie i mój zespół.

W kwestiach związanych z zakupem mieszkania na wynajem pojawiają się pytania: Jak negocjować? Co sprawdzić przy zakupie? Jak nie dać się oszukać? Jak przerobić i jak wyremontować nieruchomość, aby potem dało się wynajmować z zyskiem i pewnością o stałe przychody.

My ze swojej strony negocjujemy, kupujemy, remontujemy, urządzamy, zamieszczamy ogłoszenia, sprzedajemy lub wynajmujemy i zarządzamy taką nieruchomością bez Twojego zaangażowania. Czyli Gotowiec inwestycyjny.

Jeżeli interesuję Cię zakup takiego mieszkania, możesz śmiało zapisać się na listę mailingową i zaznaczyć „chcę kupić mieszkanie na wynajem” lub napisać i ustalić dodatkowe szczegóły.

kontakt@mateuszbrejta.pl

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter