Skontaktuj się ze mną

Inwestycje na zlecenie

Program dotyczący przygotowana inwestycji na zlecenie przygotowaliśmy we współpracy z ekspertami, z którymi współdziałamy również przy inwestowaniu w nasze nieruchomości.

Naszym celem jest danie możliwości inwestowania w nieruchomości jeszcze większej liczbie osób które chcą uzyskiwać dochody i dążyć Wolności Finansowej właśnie przez inwestowanie w nieruchomości.

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie na wynajem, sprzedać swoje mieszkanie lub kupić mieszkanie dla siebie, a nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, zleć to nam. W kwestiach związanych z nieruchomościami pojawiają się takie pytania jak: Jak negocjować? Co sprawdzić przy zakupie? Jak nie dać się oszukać? Jak przerobić i jak wyremontować nieruchomość, aby potem dobrze ją sprzedać lub wynająć? Jeśli powierzysz sprawy w nasze ręce, odpowiedzi na te pytania nie będą Ci potrzebne. Wszystkim zajmie się sprawdzona grupa ekspertów. Negocjujemy, kupujemy, remontujemy, urządzamy, zamieszczamy ogłoszenia, sprzedajemy lub wynajmujemy i zarządzamy nieruchomościami bez Twojego zaangażowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pytania proszę kierować na adres e-mail:
biuro@mateuszbrejta.pl

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem mojego bezpłatnego newslettera.