Skontaktuj się ze mną

Gotowce inwestycyjne

Co obejmuje przygotowanie gotowca inwestycyjnego?

Są to transakcje dla osób, które rozumiejąc potrzebę budowania dochodu pasywnego. Naszym celem jest danie możliwości inwestowania w nieruchomości jeszcze większej liczbie osób, które chcą uzyskiwać dochody i dążyć do Wolności Finansowej właśnie przez inwestowanie w nieruchomości.

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie na wynajem, a nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, możesz to zrobić również przeze mnie i mój zespół.

W kwestiach związanych z zakupem mieszkania na wynajem pojawiają się pytania: Jak negocjować? Co sprawdzić przy zakupie? Jak nie dać się oszukać? Jak przerobić i jak wyremontować nieruchomość, aby potem dało się wynajmować z zyskiem i pewnością o stałe przychody.

My ze swojej strony negocjujemy, kupujemy, remontujemy, urządzamy, zamieszczamy ogłoszenia, sprzedajemy lub wynajmujemy i zarządzamy taką nieruchomością bez Twojego zaangażowania. Czyli Gotowiec inwestycyjny.

Jeżeli interesuję Cię zakup takiego mieszkania, możesz śmiało zapisać się na listę mailingową i zaznaczyć „chcę kupić mieszkanie na wynajem” lub napisać i ustalić dodatkowe szczegóły.

biuro@mateuszbrejta.pl

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: