Skontaktuj się ze mną

Inwestuj ze mną

Wspólne inwestowanie jest dla osób, które dysponują kapitałem i szukają inwestycji bezpiecznych, oraz dochodowych, a przy tym niewymagających inwestowania swojego czasu, czyli jest skierowane do  Inwestorów pasywnych.

Nie będę dyskutował, który ze sposobów inwestowania jest sensowniejszy, który jest bardziej dochodowy czy bezpieczniejszy. Każdy sposób inwestowania ma swoje wady i zalety. Lokaty, forex, wszelkie fundusze inwestycyjne i biznesy z pewnością mogą być bardzo dochodowe, ale nigdy w życiu w taki sposób nie inwestowałem, więc nie mogę się wypowiadać, pozostawiam to każdemu do indywidualnej oceny. Ja inwestuję w nieruchomości, głównie ze względu na bezpieczeństwo transakcji, oraz pewne zyski, a ten sposób inwestowania dokładnie to mi zapewnia.

Roczne stopy zwrotu z naszych inwestycji w nieruchomości są różne, minimalnie od 10% w skali roku. Mamy do czynienia również z transakcjami zdecydowanie bardziej dochodowymi, są one jednak rzadsze i wynikają z dodatkowych premii po udanej transakcji. Wszystko zależy od rodzaju inwestycji.

Inwestują ze mną osoby z całej Polski, tworząc spółki, czy inne produkty finansowe. Każdego Inwestora zawsze chcę znać osobiście, tak najlepiej budować trwałe relacje i tego się trzymam.

Inwestuję głównie w Krakowie. Tutaj mieszkam, więc siłą rzeczy jest to rynek, który dobrze znam i na którym przecieram różne szlaki od 17 lat. Drugim ośrodkiem moich inwestycji jest Poznań, gdzie inwestuję z Piotrem Hryniewiczem i jego spółką, której jestem wspólnikiem, a zarazem Ekspertem Rynku Lokalnego.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod adresem mailowym: biuro@mateuszbrejta.pl

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: