Skontaktuj się ze mną

Inwestuj ze mną

Oferta, którą pragnę przedstawić jest skierowana do pasywnych inwestorów – osób, które dysponują kapitałem i szukają inwestycji bezpiecznych oraz dochodowych, a przy tym nie wymagających inwestowania swojego czasu.

Nie jestem tutaj po to, aby dyskutować, który ze sposobów inwestowania ma przewagę nad innymi, ponieważ musiałbym napisać na ten temat bardzo obszerną publikację, a poza tym każdy sposób inwestowania posiada swoje zalety. Lokaty, forex, wszelkie fundusze inwestycyjne i biznesy z pewnością mogą być bardzo dochodowe, ale pozostawiam to każdemu do indywidualnej oceny. Ja jednak inwestuję w nieruchomości i dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo transakcji oraz pewne zyski, a ten sposób inwestowania dokładnie to mi zapewnia.

Roczne stopy zwrotu z naszych inwestycji w nieruchomości są różne, minimalnie od 8 %, ale mamy do czynienia również z transakcjami zdecydowanie bardziej dochodowymi które zakończyły się nawet na poziomie 360%. Zależy w co inwestujemy i na jakie zarabianie się nastawiamy długo, czy krótkoterminowe.

Inwestują z nami Inwestorzy z całej Polski tworząc spółki inwestycyjne, czy uruchamiając inne produkty finansowe dzięki którym całkowicie pasywni inwestorzy osiągają gwarantowane odsetki od zainwestowanego kapitału, które wahające się od 6% do 12% w skali roku.

Inwestuję głównie w Krakowie. Tutaj mieszkam, więc siłą rzeczy jest to rynek, który dobrze znam i na którym przecieram różne szlaki od 15 lat. Drugim ośrodkiem moich inwestycji jest Poznań, gdzie inwestuję z Piotrem Hryniewiczem i jego spółką której jestem wspólnikiem. To od Piotra nauczyłem się wielu strategii inwestycyjnych i wspólnie realizujemy wiele projektów.

Strona jest młoda, ale razem ze współpracownikami dołożymy wszelkich starań, aby znalazły się na niej ciekawe informacje dotyczące przedmiotów naszych inwestycji i przeprowadzanych transakcji. Tworzymy razem perspektywiczną spółkę inwestycyjną. W aktualnościach będziemy również mówić o naszych planach na przyszłość.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod adresem mailowym: biuro@mateuszbrejta.pl.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem mojego bezpłatnego newslettera.