Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Inwestuj ze mną

Wspólne inwestowanie jest dla osób, które dysponują kapitałem i szukają inwestycji bezpiecznych, oraz dochodowych, a przy tym niewymagających inwestowania swojego czasu, czyli jest skierowane do  Inwestorów pasywnych.

Nie będę dyskutował, który ze sposobów inwestowania jest sensowniejszy, który jest bardziej dochodowy czy bezpieczniejszy. Każdy sposób inwestowania ma swoje wady i zalety. Lokaty, forex, wszelkie fundusze inwestycyjne i biznesy z pewnością mogą być bardzo dochodowe, ale nigdy w życiu w taki sposób nie inwestowałem, więc nie mogę się wypowiadać, pozostawiam to każdemu do indywidualnej oceny. Ja inwestuję w nieruchomości, głównie ze względu na bezpieczeństwo transakcji, oraz pewne zyski, a ten sposób inwestowania dokładnie to mi zapewnia.

Osoby, które nie chcą, lub z jakichś względów nie mogą sobie pozwolić na samodzielny zakup nieruchomości, mogą ze mną współpracować czysto kapitałowo. Pozyskane środki inwestuję w działania, które zawsze powiązane są z nieruchomościami. Roczne stopy zwrotu z naszych inwestycji są różne, minimalnie od 8% w skali roku. Mam do czynienia również z transakcjami zdecydowanie bardziej dochodowymi, są one jednak rzadsze i wynikają z dodatkowych premii po udanej transakcji. Wszystko zależy od rodzaju inwestycji.

Inwestują ze mną osoby z całej Polski, tworząc spółki, czy inne produkty finansowe. Każdego Inwestora zawsze chcę znać osobiście, tak najlepiej budować trwałe relacje i tego się trzymam.

Inwestuję głównie w Krakowie. Tutaj mieszkam, więc siłą rzeczy jest to rynek, który dobrze znam i na którym przecieram różne szlaki od 17 lat. Drugim ośrodkiem moich inwestycji jest Poznań, gdzie inwestuję z Piotrem Hryniewiczem i jego spółką, której jestem wspólnikiem, a zarazem Ekspertem Rynku Lokalnego.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod adresem mailowym: kontakt@mateuszbrejta.pl

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter