Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Edukacja

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z nieruchomościami, uświadomiłem sobie, jak ważne jest wsparcie mentorów, od lat działających w branży. Myślę tutaj o osobach, które podzieliły się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości. Dzięki nim mogłem doprecyzować swoją wizję i ustrzec się popełniania oczywistych błędów.

Tak zostałem zarażony ideą pomocy kolejnym osobom w tej branży i zacząłem uczyć kolejnych „Podnajmistrzów” 🙂

Projekt edukacyjny powstał z jednego powodu – nie mam tak dużo czasu, aby dzielić się swoją wiedzą z każdym z osobna, a sprawia mi to ogromną przyjemność. Wierzę, że to, co człowiek daje od siebie innym, to działa na jego korzyść. Wierzę, że życie to echo. To, co wysyłasz w świat, wraca do Ciebie. To, co siejesz, zbierasz, a co dajesz, dostajesz. Osobiście nie wyobrażam sobie już życia bez prowadzenia szkoleń, ponieważ satysfakcja, jaką odczuwam, gdy dowiaduję się, że przekazana przeze mnie wiedza pomogła komuś w osiągnięciu sukcesu, jest nie do opisania. Jest jak zastrzyk energii, który – mówiąc prozaicznie – daje mi kopa do działania każdego dnia.

Działam w ramach Edukacji Inwestowania w Nieruchomości. Jest to projekt dla ludzi inwestujących w nieruchomości. W jego strukturze mam przyjemność prowadzić poniższe szkolenia:


  


   


Zachęcam do śledzenia moich działań tu na stronie lub na Facebook pod linkiem: https://www.facebook.com/mateuszbrejta/

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu: kontakt@mateuszbrejta.pl

Zachęcam do śledzenia działu szkoleń, a także aktualności – na pewno będą pojawiać się bardzo ciekawe projekty.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:
kontakt@mateuszbrejta.pl

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter