Aktualności

Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Szkolenie z podnajmu

Szkolenie z podnajmu

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam na jeden z cyklów szkoleń, z których pierwsze to dwudniowe seminarium odbywające się w weekend 22-23 marca w Łodzi, w hotelu Holiday Inn.

„Jak osiągnąć dochód miesięczny 6000 zł w ciągu roku”

Czy wiesz, że dochód z najmu mieszkań możesz osiągnąć nie tylko z mieszkań kupionych na własność, ale również korzystając z cudzych?
Jeżeli chcesz osiągnąć zyski z wynajmu, a nie masz pieniędzy ani zdolności kredytowej na ich zakup, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Szkolenie to jest najlepszą skondensowaną wiedzą na ten temat. Spędzisz dwa dni na intensywnych warsztatach z wybitnymi ekspertami, którzy obnażą wszystkie tajniki zagadnienia dotyczącego podnajmowania cudzych mieszkań.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez prawdziwych PRAKTYKÓW, nie będzie lania wody – tylko konkretna wiedza.
Oprócz mnie i Piotra Hryniewicza (eksperta w zakresie inwestowania w nieruchomości, wieloletniego trenera, a przede wszystkim praktyka) będzie obecny również prawnik, który szczegółowo omówi wszystkie zagadnienia związane z umowami stosowanymi przez nas. Doradca podatkowy przeprowadzi przez gąszcz przepisów podatkowych i powie o najlepszych rozwiązaniach oraz rozliczeniach z najemcami.  Home stager pokaże świetne rozwiązania, jak tanim kosztem zaadaptować mieszkanie. Nie zabraknie ponadto profesjonalnego negocjatora, wybranego w 2013 roku na najlepszego trenera sprzedaży w Polsce, który zaprezentuje techniki, jakimi możemy negocjować cenę naszego mieszkania.

Szkolenie jest dedykowane głównie osobom, które są absolwentami „Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości”, gdyż są to dla mnie bratnie dusze – koszt szkolenia dla tych osób wynosi 1900 zł. Pozostałe osoby, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu, nie biorąc udziału w wymienionym Seminarium, mogą to zrobić za kwotę 3900 zł. Drugą grupą osób, dla której chciałbym obniżyć tę cenę to czytelnicy bloga Michała Szafrańskiego, jakoszczedzacpieniadze.pl, dla tych osób koszt szkolenia to 3400 zł po wpisaniu kodu: MATEO. Jest to mój głęboki ukłon w stronę Michała Szafrańskiego, którego bardzo szanuję i jestem wielkim fanem tego co robi dla ludzi.

Serdecznie zapraszam!

Harmonogram oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie:

http://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/podnajem/

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter