Aktualności

Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Spotkanie podnajmistrzów w Poznaniu i we Wrocławiu

Po zakończeniu Szkolenia z Podnajmu dbamy, aby nasi Absolwenci otrzymywali od nas stałe wsparcie. Jedną z form utrzymywania kontaktu jest organizacja regularnych spotkań w różnych miastach Polski. Końcem września udało się nam spotkać z Absolwentami w Poznaniu i we Wrocławiu.

W Poznaniu spotkanie rozpoczęliśmy od wizyty w mieszkaniu, które zostało świeżo podnajęte przez Absolwenta. Wspólnie przedyskutowaliśmy zakres remontu, wymieniliśmy się pomysłami w zakresie propozycji podziału mieszkania na pokoje, zaś sam Absolwent zdradził nam kilka interesujących szczegółów z negocjacji z właścicielem. Druga część spotkania, już w lokalu, upłynęła na rozmowach dotyczących pozyskiwania nowych mieszkań.

We Wrocławiu spotkanie rozpoczęli sami Absolwenci-aktywni Podnajmistrzowie, na prezentacjach, przedstawili kilka swoich inwestycji. Prezentacje te skłoniły do dyskusji nad nowymi rozwiązaniami w zakresie remontów mieszkań i wyposażenia.

Bardzo nas cieszy, że Podnajmistrzowie  po ukończeniu Szkolenia utrzymują ze sobą stały kontakt-stanowią dla siebie nawzajem grupę wsparcia i nieraz wspólnie rozwiązują problemy.

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter