Skontaktuj się ze mną

Konsultacje

Pomysł konsultacji indywidualnych pojawił się w sposób naturalny jako efekt zainteresowania moją działalnością. Nie uważam się za wybitnego eksperta, ale wiedza, którą posiadam okazuje się cenna dla wielu osób i pod ich wpływem postanowiłem poszerzyć swoją działalność o konsultacje. Na dodatek miałem przyjemność przekonać się, że osoby, z którymi podzieliłem się swoim doświadczeniem, zdobyte informacje przekuły w konkretne efekty.

Codziennie dostaję maile i zapytania od różnych osób, czy mogę poświęcić im czas i opowiedzieć o tym, czym się zajmuję. Oczywiście, mogę. Jednak mój czas, podobnie jak czas każdego człowieka, jest ograniczony. W napięty grafik po prostu nie da się wcisnąć kolejnego zadania, dlatego muszę z czegoś zrezygnować, aby rozmowa mogła dojść do skutku. Nie chcę dzielić się wiedzą kosztem czasu przeznaczonego dla rodziny, dlatego muszę rezygnować z bieżącej działalności, która jest źródłem mojego utrzymania. Stracone godziny to stracone pieniądze, a na to naturalnie nie mogę sobie pozwolić. Dlatego pomoc innym osobom muszę traktować właśnie jako działalność zarobkową.
Wiedzę staram się przekazywać w sposób zorganizowany, np. podczas szkoleń, ale jeżeli potrzebujesz zgłębienia jakiegoś tematu lub rozwiązania konkretnego problemu, zapraszam na spotkanie indywidualne.

Konsultacje prowadzę maksymalnie 5 godzin tygodniowo!

Koszt osobistego spotkania lub rozmowy online wynosi 500 zł za godzinę – minimum 5 godzin.

Połowę tej kwoty wpłacasz mi, a połowę na wybrany przez Ciebie rodzinny dom dziecka, a do mnie przesyłasz potwierdzenie wykonania przelewu. Dzięki temu pomożemy komuś jeszcze.

Pomagam w tematach związanych z wynajmem, zarządzaniem, podnajem i wielu innych kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub decyzji o skorzystaniu z moich usług zapraszam do kontaktu: biuro@mateuszbrejta.pl

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: