Skontaktuj się ze mną

Konsultacje

Poza szkoleniami i konferencjami, w których aktywnie uczestniczę, prowadzę również indywidualne konsultacje. To opcja dla osób potrzebujących rozwiązania konkretnego problemu albo pogłębienia wiedzy. Dedykowana jest początkującym, jak i profesjonalistom, szukającym wsparcia w konkretnych działaniach.

Codziennie dostaję maile i zapytania od różnych osób, czy mogę poświęcić im czas i opowiedzieć o tym, czym się zajmuję. Oczywiście, mogę. Jednak jeżeli zaczynasz drogę związaną np. z podnajmem, wynajmem na pokoje, czy tego typu zagadnieniami, to nie ma lepszej formy na naukę jak zorganizowane szkolenie. Jest tam poukładana wiedza, jest możliwość wspólnych ćwiczeń z innymi uczestnikami, a później pakiet wsparcia poseminaryjnego. Konsultacje niech będą rozwiązaniem ostatecznym.

Warunki:

Konsultacje prowadzę maksymalnie 5 godzin tygodniowo!

Koszt osobistego spotkania lub rozmowy online wynosi 500 zł za godzinę z czego połowę tej kwoty wpłacasz na wybrany przez Ciebie rodzinny dom dziecka, a do mnie przesyłasz potwierdzenie wykonania przelewu. Dzięki temu pomożemy komuś jeszcze.

Pomagam głównie w tematach związanych z podnajem, wynajmem na pokoje, zarządzaniem.

W razie jakichkolwiek pytań lub decyzji o skorzystaniu z moich usług zapraszam do kontaktu: biuro@mateuszbrejta.pl

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: