Skontaktuj się ze mną

O mnie

Nazywam się Mateusz Brejta i jest mi niezmiernie miło, że Jesteś na mojej stronie. Zajmuję się zagadnieniami dotyczącymi nieruchomości a szczególnie podnajmem nieruchomości, bo właśnie w taki sposób zaczęła się moja przygoda z nimi. Mam nadzieję, że pomogę Ci w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Nieruchomości stały się równocześnie moją pracą i pasją. To właśnie pasja skłania do zgłębiania tematu i odkrywania jego tajników, co owocuje profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, poszukiwaniem wyzwań i zdobywaniem kolejnych doświadczeń.

Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się od przeczytania kilku książek w szczególności takiego autora jak Robert Kiyosaki „Bogaty ojciec biedny ojciec” czy „Kwadrant przepływu pieniędzy” etc. które zainspirowały mnie do szukania wolności finansowej, a następnie Mentora, który pokaże mi kierunek działań które mogę podjąć.

Patrząc z perspektywy czasu, moja idea wolności finansowej ewoluowała. Obecnie uważam, że jeżeli zajmujesz się tym, co lubisz i w pełni się temu poświęcasz, aby przekazać ludziom jak największą wartość, a na dodatek dzielisz się swoimi osiągnięciami, to dosłownie niepostrzeżenie zarabiasz pieniądze. Jest to najprostsza droga, aby stać się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem, także w sensie finansowym.

Stronę, na której się znajdujesz stworzyłem, aby przedstawić, czym dokładnie się zajmuję. Będę przekazywał informacje dotyczące moich kolejnych działań. Pragnę zmotywować kolejne osoby do działania na przykładzie mojej własnej historii.

Mateusz Brejta

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: