Skontaktuj się ze mną

O mnie

2.Nazywam się Mateusz Brejta i jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą dotyczącą nieruchomości i inwestycji z nimi związanych. Mam nadzieję, że pomogę Ci w znalezieniu odpowiedzi na wiele pytań, które dotąd wydawały się skomplikowane staną się w pełni zrozumiałe.

Nieruchomości od pewnego czasu są równocześnie moją pracą i pasją. To właśnie pasja skłania do zgłębiania tematu i odkrywania jego tajników, co owocuje profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, poszukiwaniem wyzwań i zdobywaniem kolejnych doświadczeń. Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się od przeczytania kilku książek, które zainspirowały mnie do szukania wolności finansowej. Patrząc z perspektywy czasu moja idea wolności finansowej ewoluowała. Obecnie uważam, że jeżeli zajmujesz się tym, co lubisz i w pełni się temu poświęcasz, aby przekazać ludziom jak największą wartość, a na dodatek dzielisz się swoimi osiągnięciami, to niepostrzeżenie zarabiasz pieniądze. Jest to najprostsza droga, aby stać się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem, także w sensie finansowym.

Stronę, na której się znajdujesz stworzyłem, aby przedstawić, czym dokładnie się zajmuję i z kim współpracuję. Będę prezentować, jak wyglądają inwestycje, które przeprowadzam, ale również przekazywać na bieżąco informacje dotyczące moich kolejnych działań. Pragnę zmotywować kolejne osoby do działania i zaprosić Cię do współinwestowania ze mną lub korzystania z usług, które dla Ciebie przygotowałem.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą

Mateusz Brejta

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem mojego bezpłatnego newslettera.