Aktualności

Skontaktuj się ze mną

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta
rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez MB Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Pokoju 44, 31-564 Kraków, NIP 675-15-27-739, REGON 363024841, KRS 0000587323 reprezentowana przez: Prezesa Zarządu  -  Mateusza Brejta i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

IV Edycja szkolenia z zakresu podnajmu, Łódź 25-26 kwietnia 2015

IV Edycja szkolenia z zakresu podnajmu, Łódź 25-26 kwietnia 2015

Witajcie

Już dosłownie za tydzień kolejna edycja szkolenia z zakresu podnajmu. Jest to czwarty raz, jak będziemy mieli okazję przez dwa dni, do późnych godzin nocnych rozmawiać o wszystkich aspektach związanych z podnajmowaniem mieszkań, a przede wszystkim o tym, jak na tym zarabiać konkretne pieniądze. Cieszy mnie fakt, że na szkoleniach oprócz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podnajmem, coraz więcej jest doświadczonych „podnajmistrzów”, którzy już posiadają mieszkania na podnajem i przyjeżdżają poszerzyć swoją wiedzę, znaleźć kolejny trik, który pozwoli zwiększać rentowność ich mieszkań. Jest to dla mnie bardzo budujące.

Po raz kolejny całe warsztaty będę miał przyjemność poprowadzić z Piotrem Hryniewiczem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać 😉 Damy z Siebie wszystko, aby były pełne „mięcha” 🙂

Szkolenie skierowane jest głównie dla Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, które serdecznie polecam, formularz rejestracyjny i informacje na ten temat możecie znaleźć tutaj: http://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/inwestowanie-w-nieruchomosci/  Wykorzystaj także kupon rabatowy na Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości: „MATEO” da Ci on specjalny rabat.

Jeżeli chodzi o szkolenie z podnajmu to formularz rejestracyjny, oraz harmonogram szkolenia znajdziecie na stronie: http://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/podnajem/  –  niestety miejsc już nie ma, ale polecam pisać pod adres e-mail kontakt@hryniewicz.pl,  czasami się zdarza, że ktoś w ostatniej chwili zrezygnuje z przyczyn osobistych i można przyjechać.

Następna edycja odbędzie się prawdopodobnie w Lipcu.

 

Zapisz się do wybranego newslettera

Inwestowanie Szkolenia Zakup mieszkania na wynajem

Aby otrzymywac wszystkie informacje zapisz się tutaj

Newsletter