Aktualności

Skontaktuj się ze mną

Fotorelacja z 4. Edycji szkolenia Remont w Podnajmie

3.09.2016 odbyła się 4. edycję szkolenia „Remont w podnajmie”

Zgodnie z planem w pierwszej części omawialiśmy szczegółowo punkt po punkcie kolejne etapy remontu, rozmawialiśmy o tym jak zoptymalizować mieszkanie do podnajmu poprzez podziały, jak przeprowadzamy remont w podnajmie, ile trzeba na niego wydać, jak należy go wykonać. Jak mieszkanie przygotować aby podobało się potencjalnemu najemcy i łatwo się wynajmowało. Pracowaliśmy na realnych przykładach i rzutach które remontowałem.

Po przerwie obiadowej wszyscy udaliśmy się na „wycieczkę”, aby zobaczyć mieszkania na każdym etapie zaawansowania: od tych pozyskanych do przerobienia na pokoje, poprzez te przygotowywane do remontu oraz te wyremontowane, skończywszy na mieszkaniach umeblowanych gotowych do wynajmu po home stagingu. Było bardzo intensywnie. Zobaczyliśmy w sumie 9 mieszkań, co jest nie lada wyczynem w ciągu kilku godzin 🙂 Po powrocie z „miasta” była jeszcze chwila na rozmowy wieczorne 😉

Bardzo dziękuję wszystkim Uczestnikom którzy byli na szkoleniu! Cieszę się że mogłem Wam pokazać jak pracuje. Życzę Wam wszystkim, abyście jak najszybciej mieli okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

Mateusz Brejta

Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych: